Google’a tek yıldızlı yorum yazan ikili 112 bin dolarlık dava

Washington, Vancouver’dan bir çift, bir çatı kaplama şirketi hakkında Google’a tek yıldızlı incelemelerini bıraktıktan sonra kendilerine 112 bin dolarlık dava açıldığını öğrendi.

BİLGİ VERMEDİLER, KÜÇÜMSEDİLER

Knepper verdiği demeçte, şirketin çatı katındaki bir sızıntıyı ne kadar müddette onarabileceğini öğrenmek için servislerini aradığını; fakat telefonun öbür ucundaki resepsiyon görevlisinin son derece küçümseyici hallere sahip olduğunu söyledi:

“Bana rastgele bir bilgi vermeyi reddetti. Konut sahibinden bu bilgiyi almam gerektiğini söyledi. Müdürle konuşmak istedim ve bana güldü. Bana onu kelamlı olarak taciz ettiğimi ve ofis müdürü olduğunu söyledi. Telefonu yüzüme kapattı.”

Resepsiyonistle yaşadıkları olumsuz irtibattan sonra çift, incelemelerini yayınladı ve ayrıyeten, işin beklenen vakit çizelgesi hakkında bir rapor almadıkları için Better Business Bureau’ya da şikayette bulundu.

TEHDİT EDİLEN İKİLİ 112 BİN DOLARLIK DAVA

Kısa bir mühlet sonra, şirketin sahibi Michael Mecham ile temasa geçtiler. Knepper sonrasındaki süreci şu formda anlatıyor: “Bana nerede yaşadığımı bildiğini söyledi. Bana dava açmak için yüz bin dolar harcamaktan memnuniyet duyacağını söyledi.” Ayrıyeten Knepper daha sonrasındai daha fazla ziyan verilmeden incelemeyi kaldırmasını talep eden bir metin aldığını söyledi.

Haziran ayı sonlarında, ikili Executive Roof Services ismine açılan dava bildiri edildi. Knepper, “Dürüst olmak gerekirse, ağladım. Çok korktum. Bir avukata param yetmiyor. 112.000 dolar ödemeye gücüm yok. Ve yapamam, iflas müracaatında bulunmak istemiyorum” dedi.

Çatı şirketini temsil eden Avukat David Bowser ise davanın Knepper ve Marsh’ın uygunsuz niyetine odaklandığını söyledi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Google’a tek yıldızlı yorum yazan ikili 112 bin dolarlık dava için yorumda bulun

    Google’a tek yıldızlı yorum yazan ikili 112 bin dolarlık dava için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Google’a tek yıldızlı yorum yazan ikili 112 bin dolarlık dava için ilk yorumu yapabilirsin.